Plecare:

Sosire:
Data:
false

Gara CFR Ciucea din Ciucea

Mersul trenurilor contact

Ciucea , jud. Cluj, Romania

Plecări
Ora Tren Către
03:55 3071 Tren Regio 3071 din Ciucea
Stina Lacu Oradea Suncuius Negreni Bulz Sabolciu Butan Bratca Pestera Piatra Craiului Balnaca Vadu Crisului Osorhei Tetchea Sacadat Telechiu Tileagd Alesd
04:29 3072 Tren Regio 3072 din Ciucea
Stana Cluj Napoca Girbau Huedin Suceag Doroltu Macau Galaseni Baciu Triaj Braisoru Jebuc Radaia h Aghires Poieni Mera Valea Bologa Nadasel
05:41 1741 Tren InterRegio 1741 din Ciucea
Alesd Oradea Bratca Piatra Craiului Sacuieni Valea Carei
06:54 3642 Tren Regio 3642 din Ciucea
Poieni Bologa Braisoru Valea Huedin
06:59 535 Tren InterCity 535 din Ciucea
Chisineu Cris Timisoara Alesd Salonta Oradea Arad Sintana
07:25 1936 Tren InterRegio 1936 din Ciucea
Cluj Napoca Aghires Huedin
08:40 364 Tren InterRegio 364 din Ciucea
Episcopia Bihor Alesd Oradea
09:44 3073 Tren Regio 3073 din Ciucea
Tetchea Sacadat Telechiu Tileagd Alesd Stina Lacu Oradea Suncuius Negreni Bulz Sabolciu Butan Bratca Pestera Piatra Craiului Balnaca Vadu Crisului Osorhei
09:49 3074 Tren Regio 3074 din Ciucea
Mera Valea Bologa Nadasel Stana Cluj Napoca Girbau Huedin Suceag Doroltu Macau Galaseni Baciu Triaj Braisoru Jebuc Radaia h Aghires Poieni
10:27 534 Tren InterCity 534 din Ciucea
Cluj Napoca Huedin
11:25 1834 Tren InterRegio 1834 din Ciucea
Guramorului Iasi Cimpulung Est Lunca Ilvei Cluj Napoca Huedin Frasin Vama Pojorita Gherla Ilva Mica Vatra Dornei Iacobeni Dej Magura Ilvei Suceava Veresti Nasaud Floreni Targu Frumos Mestecanis Dolhasca Beclean Salva Pascani Cimpulung Moldovenesc Aghires
14:59 1937 Tren InterRegio 1937 din Ciucea
Bratca Alesd Oradea
15:16 3643 Tren Regio 3643 din Ciucea
Stina Bulz Bratca Lacu Negreni Piatra Craiului
16:19 362 Tren InterRegio 362 din Ciucea
Alesd Oradea Episcopia Bihor
16:24 363 Tren InterRegio 363 din Ciucea
Telciu Cosbuc Valea Salva Huedin Sighetu Marmatiei Gherla Leordina Lunca la Tisa Dej Cluj Napoca Iza Beclean Viseu De Jos Sacel
16:54 1833 Tren InterRegio 1833 din Ciucea
Salonta Sintana Oradea Aradu Nou Arad Ciumeghiu Chisineu Cris Timisoara Alesd
17:48 3076 Tren Regio 3076 din Ciucea
Jebuc Radaia h Aghires Poieni Mera Valea Bologa Nadasel Stana Cluj Napoca Girbau Huedin Suceag Doroltu Macau Galaseni Baciu Triaj Braisoru
18:22 537 Tren InterCity 537 din Ciucea
Chisineu Cris Timisoara Alesd Salonta Oradea Arad Sintana
18:27 1938 Tren InterRegio 1938 din Ciucea
Cluj Napoca Aghires Huedin
18:50 3075 Tren Regio 3075 din Ciucea
Butan Bratca Pestera Piatra Craiului Balnaca Vadu Crisului Osorhei Tetchea Sacadat Telechiu Tileagd Alesd Stina Lacu Oradea Suncuius Negreni Bulz Sabolciu
21:22 365 Tren InterRegio 365 din Ciucea
Cluj Napoca Huedin
21:53 1939 Tren InterRegio 1939 din Ciucea
Bratca Alesd Oradea
21:58 1742 Tren InterRegio 1742 din Ciucea
Sinaia Cluj Napoca Rupea Busteni Razboieni Predeal Campina Aghires Brasov Ploiesti Bucuresti Teius Sighisoara Copsa Mica Blaj Huedin Medias Aiud Dumbraveni Campia Turzii
22:21 536 Tren InterCity 536 din Ciucea
Cluj Napoca Huedin
Sosiri
Ora Tren De la
03:55 3071 Tren Regio 3071 din Ciucea
Poieni Cluj Napoca Huedin
04:29 3072 Tren Regio 3072 din Ciucea
Oradea Piatra Craiului Bulz Stina Bratca Suncuius Balnaca Pestera Tileagd Vadu Crisului Lacu Alesd Negreni
05:41 1741 Tren InterRegio 1741 din Ciucea
Sighisoara Medias Blaj Dumbraveni Huedin Sinaia Aiud Cluj Napoca Campia Turzii Busteni Razboieni Rupea Azuga Aghires Predeal Campina Bucuresti Brasov Ploiesti Copsa Mica Teius
06:54 3642 Tren Regio 3642 din Ciucea
Negreni Piatra Craiului Stina Bulz Bratca Lacu
06:59 535 Tren InterCity 535 din Ciucea
Cluj Napoca Huedin
07:25 1936 Tren InterRegio 1936 din Ciucea
Bratca Alesd Oradea
08:40 364 Tren InterRegio 364 din Ciucea
Cluj Napoca Huedin
09:44 3073 Tren Regio 3073 din Ciucea
Huedin Suceag Doroltu Macau Galaseni Baciu Triaj Braisoru Jebuc Radaia h Aghires Poieni Mera Valea Bologa Nadasel Stana Cluj Napoca Girbau
09:49 3074 Tren Regio 3074 din Ciucea
Tileagd Alesd Stina Lacu Oradea Suncuius Negreni Bulz Sabolciu Butan Bratca Pestera Piatra Craiului Balnaca Vadu Crisului Osorhei Tetchea Sacadat Telechiu
10:27 534 Tren InterCity 534 din Ciucea
Sintana Chisineu Cris Timisoara Alesd Salonta Oradea Arad
11:25 1834 Tren InterRegio 1834 din Ciucea
Chisineu Cris Timisoara Alesd Salonta Sintana Oradea Aradu Nou Arad Ciumeghiu
14:59 1937 Tren InterRegio 1937 din Ciucea
Cluj Napoca Aghires Huedin
15:16 3643 Tren Regio 3643 din Ciucea
Bologa Braisoru Valea Huedin Poieni
16:19 362 Tren InterRegio 362 din Ciucea
Sacel Dej Viseu De Jos Fiad Beclean Dealu Stefanitei Cosbuc Telciu Salva Lunca la Tisa Valea Sighetu Marmatiei Petrova Huedin Leordina Iza Gherla Cluj Napoca
16:24 363 Tren InterRegio 363 din Ciucea
Episcopia Bihor Alesd Oradea
16:54 1833 Tren InterRegio 1833 din Ciucea
Iacobeni Dej Magura Ilvei Suceava Veresti Nasaud Floreni Targu Frumos Mestecanis Dolhasca Beclean Salva Pascani Cimpulung Moldovenesc Aghires Guramorului Iasi Cimpulung Est Lunca Ilvei Cluj Napoca Huedin Frasin Vama Pojorita Gherla Ilva Mica Vatra Dornei
17:48 3076 Tren Regio 3076 din Ciucea
Tileagd Alesd Stina Lacu Oradea Suncuius Negreni Bulz Sabolciu Butan Bratca Pestera Piatra Craiului Balnaca Vadu Crisului Osorhei Tetchea Sacadat Telechiu
18:22 537 Tren InterCity 537 din Ciucea
Cluj Napoca Huedin
18:27 1938 Tren InterRegio 1938 din Ciucea
Bratca Alesd Oradea
18:50 3075 Tren Regio 3075 din Ciucea
Bologa Nadasel Stana Cluj Napoca Girbau Huedin Suceag Doroltu Macau Galaseni Baciu Triaj Braisoru Jebuc Radaia h Aghires Poieni Mera Valea
21:22 365 Tren InterRegio 365 din Ciucea
Episcopia Bihor Alesd Oradea
21:53 1939 Tren InterRegio 1939 din Ciucea
Huedin Cluj Napoca Aghires
21:58 1742 Tren InterRegio 1742 din Ciucea
Valea Carei Alesd Oradea Bratca Piatra Craiului Sacuieni
22:21 536 Tren InterCity 536 din Ciucea
Alesd Salonta Oradea Arad Sintana Chisineu Cris Timisoara

Adaugă mersul trenurilor
pe pagina ta!